Clubnieuws

Tornooi 1820 - Start Voetbalspeeltuin 2021 - 2022


Tornooi 1820 - Start Voetbalspeeltuin 2021 - 2022


Er mag terug gevoetbald worden en dat zullen we geweten hebben!!!

U15, U17 en U21

Afgelopen weekend was het eindelijk nog is gezellig (veilig) druk op ons oefencomplex De Wilder.

Op vrijdagavond 27/08 en zaterdagvoormiddag 28/08 organiseerde we voor de eerste maal het ‘1820 Tornooi’. Een unieke samenwerking tussen de drie voetbalverenigingen uit Groot Steenokkerzeel.

Op vrijdag gaven de U15 en U21 het beste van zichzelf en op zaterdag was het de beurt aan de U17.

Zowel bij de U15 als de U17 ging de beker mee richting de buren van Perk. Onze volledig nieuwe U21 ploeg slaagde er in om de beker thuis te houden, na een triller tegen wederom de buren van Perk.

U7 en U8

Op zaterdagochtend 28/08 trokken twee van onze jongste ploegen dan weer naar de buren in Steenokkerzeel om daar voor het eerst dit jaar onze clubkleuren te verdedigen. Ook daar alleen maar lachende gezichten bij onze jongens en meisjes.

Voetbalspeeltuin – C 130’kes

Alsof dit alles nog niet genoeg was zijn we zaterdagochtend 28/08 om 11u ook terug van start gegaan met onze sessies ‘voetbalspeeltuin’ voor de aller kleinste. Voor het tweede jaar op rij willen we de jongens en meisjes uit onze regio een leuke zaterdagvoormiddag bezorgen en ze begeleiden in hun verdere ontwikkelingen als toekomstige sporters.

 

Dit weekend zal voor al onze senior en  jeugdploegen de competitie eindelijk terug starten, wetende dat ook ons jaarlijks mosselfestijn zal doorgaan op vrijdag 03/9, zaterdag 04/09 en zondag 05/09 belooft het weer een druk weekend te worden voor al onze spelers, trainers, vrijwilligers, bestuursleden en sympathisanten.Nieuwsarchief


2021