Clubnieuws

Update voorbereiding Senioren ploegen


P1:

Gisteren speelde onze P1 zijn tweede voorbereidingswedstrijd tegen de buren van Machelen. We kunnen ook melden dat quasi al onze spelers ongeschonden uit de eerste trainingsweken en wedstrijden zijn gekomen na de lange coronabreak en de fysieke paraatheid het beste doet vermoeden voor de verdere voorbereiding die opnieuw zal starten om 12 juli. Ondertussen zullen de spelers hun conditie verder opbouwen met een individueel loopschema opgesteld op maat van elke speler.

P3:

Maandag 21 juli stond voor onze spelers van de P3 een eerste training op het programma. Ook voor hen was het een blij weerzien en eindelijk kon er kennis gemaakt worden met de nieuwe spelers voor het komende seizoen.  Tot 12 juli staat er één trainingssessie op het programma, voor de rest zullen de spelers ook hier de conditie verder opbouwen via een loopschema op maat.